Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní >

stojací hodiny


List inzerátů
Zobrazeno 1-19 inzerátů z 19
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Hodiny Westminster

Hodiny Westminster

- [30.7. 2026]
Prodám kyvadlové stojací hodiny Interclock- Kieninger s ukazatelem fáze měsíce. hodiny jsou plně funkční bez poškození, hrají mel. Westminster každou čtvrthodinu a v celou hodinu odbíjí počet hodin. Zvuk je možné vypnout nebo nastavit do režimu auto ...


18 000 Kč
Praha 4
148 00
20 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Troje starožitné stojací hodiny (grandfather clock)

Troje starožitné stojací hodiny (grandfather clock)

- [30.7. 2026]
Nabízím k prodeji troje nádherné starožitné stojací hodiny s malovanými ciferníky a malebnými scenériemi venkovských krajin. Jde o impozantní a elegantní interiérové solitéry z masivního dřeva, které dýchají historií a dodají punc výjimečnosti a luxu ...


24 150 Kč
Slovensko
987 65
49 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Luxusní holandské stojací hodiny Warmink (WUBA) – funkční

Luxusní holandské stojací hodiny Warmink (WUBA) – funkční

- [22.7. 2026]
Luxusní holandské stojací hodiny Warmink (WUBA) fáze měsíce FUNKČNÍ Rozměry: 36 cm x 21 cm , Celková výška včetně sošek je 170 cm. Jedná se o vysoce kvalitní historizující repliku vyrobenou kolem roku 1970 v nizozemském Almelu. hodiny v ...


10 500 Kč
Pardubice
530 03
72 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Rustikální dubové podlahové hodiny – 3 závaží

Rustikální dubové podlahové hodiny – 3 závaží

- [21.7. 2026]
Prodám robustní stojací hodiny (pendlovky) v masivní dubové skříni v holandském rustikálním stylu (výroba 2. polovina 20. století). hodiny jsou osazeny čtvrťovým strojem se třemi mosaznými závažími a kyvadlem, spodní i horní dvířka jsou plně funkční ...


6 900 Kč
Náchod
552 03
117 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodej stojací hodiny

Prodej stojací hodiny

- [21.7. 2026]
Dobrý den, prodám tyto stojací hodiny viz.foto. hodiny jsou přímo od hodináře, funkční v dobrém stavu.Více informací na tel.: 773 299 158.Liberec.


37 000 Kč
Liberec
460 07
51 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Hodiny, budíky, louskáček, hračky aj.

Hodiny, budíky, louskáček, hračky aj.

- [15.7. 2026]
hodiny na zeď, natahovací, s kyvadlem (foto). hodiny s tenisovým motivem v plastovém podstavci. Radiobudík Hypson, černý (na 9V baterii, nebo do sítě - bez orig. krytu bateriového prostoru). hodiny stojací, v plast. poklopu. Budík cestovní, digi, ...


Nabídněte
Praha 9
190 00
62 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Staré STOJACI PENDLOVE HODINY

Staré STOJACI PENDLOVE HODINY

- [12.7. 2026]
Staré stojací PENDLOVKY, pouzite, TOP stav, plne funkční, seřízené, originál klička s dobovou rukojeti, tel.602879762


10 000 Kč
Kladno
273 05
108 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stojací hodiny s kyvadlem a zrcadlem

Stojací hodiny s kyvadlem a zrcadlem

- [9.7. 2026]
Prodám starožitné stojací hodiny s kyvadlem – vysoký elegantní model, dřevo s ořechovou dýhou (krásná struktura), mosazný ciferník s římskými číslicemi (12, 1–11), kyvadlo se dvěma bronzovými tubusy zdobenými květinami. Stav a chod: Mechanismus t ...


3 700 Kč
Havlíčkův Brod
580 01
186 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stojací hodiny

Stojací hodiny

- [6.7. 2026]
Prodám pěkné starožitné stojací hodiny


Nabídněte
Praha 4
140 00
93 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Starožitné stojací hodiny včetně klíčů

Starožitné stojací hodiny včetně klíčů

- [2.7. 2026]
Starožitné stojací hodiny včetně klíčů


5 999 Kč
Praha 1
110 00
122 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Historické stojací hodiny (138012)

Historické stojací hodiny (138012)

- [2.7. 2026]
Výška 186 cm. (bez závaží a kyvadla) Monumentální skříňové stojací hodiny s bohatě řezanou dřevěnou skříní, působící velmi reprezentativně i bez plné funkčnosti mechanismu. Kus, který funguje jako dominantní galerijní objekt ideální do interiéru se ...


12 500 Kč
Pardubice
530 02
105 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Starožitné stojací hodiny NOVÁ CENA

Starožitné stojací hodiny NOVÁ CENA

- [2.7. 2026]
funkční - dědictví rok cca 1920 ??


16 000 Kč
Česká Lípa
471 18
94 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Velké stojací hodiny lunární

Velké stojací hodiny lunární

- [30.6. 2026]
starožitné, prodám. Výroba 1780, restaurováno před 20-ti lety. Volejte denně 775642569


Dohodou
Přerov
751 17
99 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Hodiny - Hodinový stroj

Hodiny - Hodinový stroj

- [29.6. 2026]
hodiny - hodinový stroj do stojacích, jednotónových bicích hodin. Pocházejí z 1. pol. 19. stol. Pohon dvěma závažími. Vlastní mechanismus i ciferník kompletní, bez poškození. Osobní odběr Praha, nebo Chomutov.


1 500 Kč
Praha 2
120 00
81 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Hodiny

Hodiny

- [16.6. 2026]
Kovová dekorace kolo s hodinami vintage Černý kovový rám kola s drátěnými výplety a řetízkem. Přední kolo tvoří funkční nástěnné hodiny s bílým ciferníkem a arabskými číslicemi. stojací provedení, vhodné na poličku nebo jako dekorace do bytu. Indus ...


300 Kč
Hradec Králové
503 51
221 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stojací hodiny

Stojací hodiny

- [14.6. 2026]
stojací funkční hodiny Pouze volat, na email a sms nereaguji


Dohodou
České Budějovice
370 07
54 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stojací hodiny staré

Stojací hodiny staré

- [12.6. 2026]
Staré sovětské funkční stojací hodiny s věnováním. Podstavec je skleněný. Stav viz foto.


450 Kč
Kladno
274 01
155 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stojací / podlahové hodiny

Stojací / podlahové hodiny

- [7.6. 2026]
Prodám krásné a plně funkční hodiny. Mají krásné odbíjení. Video rád zašlu. Podívejte se i na další inzeráty, rozprodávám svou sbírku hodin.


Dohodou
Trutnov
541 01
118 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Starožitné podlahové stojící pendlovky

Starožitné podlahové stojící pendlovky

- [3.6. 2026]
Prodám starožitné podlahové stojací hodiny (pendlovky) z období secese (cca 1910–1920). hodiny jsou vestavěny do masivní, kvalitně zpracované skříně z dubového dřeva s prořezávanou secesní řezbou v horní části a prosklenými dvířky, kterými jsou vidět ...


7 500 Kč
Teplice
415 01
286 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat



©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 151448, za 24 hodin: 3754

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko