Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní > Sběratelství > Inzerát č. 222864655

Harry Potter

- [22.8. 2026]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Harry Potter - 1
Harry Potter - 2
Harry Potter - 3
Harry Potter - 4
Harry Potter - 5
Harry Potter - 6
Figurka Harry Potter Magical Creatures Basilisk, 19cm. Nepoškozená. Původní cena 778,-. Prodám za 500,- 724672656

Jméno:

Roman

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa273 43 Kladno

Vidělo:

9 lidí

Cena:

500 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Harry Potter kabelka + polštářek Harry Potter kabelka + polštářek - [23.8. 2026]
Prodám nepoužité, pouze vystavené. Cena celkem. Osobní převzetí v Českém Brodě případně zaslání s platbou předem.


400 Kč
Kolín
282 01
22 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Lego 40616 Lego 40616 - [23.8. 2026]
Dobrý den prodám nové nerozbalené lego 40616 Harry Potter & Cho Chang. Pro větší zájem mě kontaktujte přes SMS.


420 Kč
Beroun
266 01
12 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kinder joy - Harry Potter Famfrpál Kinder joy - Harry Potter Famfrpál - [19.8. 2026]
Prodám kompletní sadu figurek z Kinder Joy - série Harry Potter Famfrpál vč. zlatého Harryho VT401. Nabízím pouze figurky, bez šnůrek a bez papírků. Platbu prosím předem na účet + 79 Kč za balíkovnu nebo kód pro podání (zásilkovna/balíkovna/alzabo ...


600 Kč
Opava
746 01
26 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Funko POP figurka Harry Potter Funko POP figurka Harry Potter - [18.8. 2026]
Funko POP! figurka Harry Potter Úplně nová, v originální krabičce. Cena: 250 Kč Posílám přes Zásilkovnu.


250 Kč
Plzeň
326 00
26 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Sběratelská panenka Harry Potter Sběratelská panenka Harry Potter - [15.8. 2026]
Nová, neotevřená. Mattel Creations edice Zasílám ihned po přijetí platby.


500 Kč
Hradec Králové
500 11
33 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
LEGO Minifigurka Voldemort (71022) Harry Potter LEGO Minifigurka Voldemort (71022) Harry Potter - [12.8. 2026]
Prodám originální LEGO Minifigure Voldemort ze série LEGO Minifigures Harry Potter (71022), Fantastická zvířata, 22. série Figurka je kompletní včetně originálního příslušenství a ve velmi dobrém zachovalém stavu. Nepoužívaná, pouze rozbalená I ...


350 Kč
Praha 10
101 00
68 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Funko pop Harry potter patronus 104 Funko pop Harry potter patronus 104 - [6.8. 2026]
Prodám tuto funko pop figurku patronus 104 ze série Harry potter. bohužel už se mi nehodí do sbírky. Celou dobu v krabičce a krabička stav viz. Foto.


350 Kč
České Budějovice
370 01
38 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
LEGO #76410 Zástava Zmiozelu (série Harry Potter) LEGO #76410 Zástava Zmiozelu (série Harry Potter) - [4.8. 2026]
Nový nerozbalený set ze série Harry Potter, který se už nevyrábí. Krabice 9/10. Model obsahuje 349 dílků, 3D obrázky, 3 minifigurky a má spoustu funkcí. Lze také pověsit na zeď. Osobní předání Praha dle domluvy, Havlíčkův Brod a okolí, nebo Zás ...


700 Kč
Havlíčkův Brod
582 51
44 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
LEGO #76421 Domácí skřítek Dobby™ (série Harry Potter) LEGO #76421 Domácí skřítek Dobby™ (série Harry Potter) - [4.8. 2026]
Nový nerozbalený set ze série Harry Potter, který se už nevyrábí. Krabice 8/10. Model je interaktivní, má pohyblivé části a jeho součástí je kniha s ponožkou, dort a cedulka se jménem. Obsahuje 403 dílků. Osobní předání Praha dle domluvy, Havlí ...


600 Kč
Havlíčkův Brod
582 51
39 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Harry Potter sbírkový hrníček zlacený Harry Potter sbírkový hrníček zlacený - [30.7. 2026]
Prodám pěkný zlacený sbírkový hrníček Harry Potter, je prakticky nový bez poškození takže lze použít i jako dárek. Možnost osobně převzít nebo zaslat.


250 Kč
České Budějovice
373 16
32 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar Sběratelství
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 151090, za 24 hodin: 3800

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko