Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní >

plechovka od




Inzerát byl vymazán.


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 112
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Sháním- Plechovka od oleje a cedule

Sháním- Plechovka od oleje a cedule

- TOP - [1.8. 2026]
Hledám do sbírky předválečné plechovky od oleje a reklamní cedule s olej-benzín a další motoristickou tématikou. Mám zájem především o tyto výrobce- shell aeroshell caroil sphinx texoil speedwell bratford jawa cz excelsior sinclair kanystr let-pol ...


V textu
Zlín
760 01
272 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stará plechovka META AV2, Tuk mazací, Benzina.

Stará plechovka META AV2, Tuk mazací, Benzina.

- [31.7. 2026]
Prodám starou, československou, originální plechovku: Meta AV2, Tuk mazací. Rozměr: průměr 10,3cm x výška 9cm. Cena 90,-. Možný osobní odběr v Plzni nebo poštou.


90 Kč
Plzeň
312 00
11 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Starožitná reklamní plechovka Hašlerky

Starožitná reklamní plechovka Hašlerky

- [31.7. 2026]
Prodám tuto starou originální plechovku z první republiky. Stav viz foto. Osobni odběr Pardubice nebo možnost poslat. Děkuji


1 200 Kč
Pardubice
530 02
17 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Jack Daniels kanystr dárkové balení

Jack Daniels kanystr dárkové balení

- [31.7. 2026]
Prodám dárkový kanystr Jack Daniels Oproti internetovým nabídkám, které stojí 3499,- (s lahví 0,35l) je v tomto kanystru větší láhev - 500ml !! Místo čokolády je další plechovka Jack Daniels Cola (od čokolády je pouze krabička, expirace čokolády by ...


2 800 Kč
Praha 4
142 00
15 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stará plechovka od čaje

Stará plechovka od čaje

- [30.7. 2026]
75x80mm stav viz foto, něco mi nabídněte beru suroviny i alkohol nebo co máte zrovna na sporáku či v troubě v případě zájmu se nějak domluvíme. Peníze nechci těch mám dost. Osobní předání či balíkovna.


Dohodou
Hradec Králové
503 06
18 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stará plechovka - retro

Stará plechovka - retro

- [30.7. 2026]
Stará plechovka od sušenek, nálezový stav. Výška 12, průměr 16.


140 Kč
Pardubice
533 52
44 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stará plechovka

Stará plechovka

- [29.7. 2026]
Stará plechovka od kávy.


Nabídněte
Ústí nad Orlicí
565 01
34 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka žitná káva

Plechovka žitná káva

- [29.7. 2026]
Prvorepubliková plechovka od žitné kávy.


500 Kč
Havlíčkův Brod
582 66
19 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Bedny od munice

Bedny od munice

- [29.7. 2026]
Prodám bedny od nábojů. Prazdné bedny za 500kč kus s plechovkami za 700kč kus.Prázdné plechovky 100kč kus.


V textu
Plzeň-sever
331 41
29 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka od maziva Deutsche Calypsolgesellschaft

Plechovka od maziva Deutsche Calypsolgesellschaft

- [28.7. 2026]
Prodám starou plechovku od maziva Deutsche Calypsolgesellschaft s obsahem originální vazelíny.


Dohodou
Benešov
256 01
18 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka od kávy

Plechovka od kávy

- [28.7. 2026]
Nabízím pro někoho kdo má zájem - plechovku od kávy.


Dohodou
Kolín
281 61
15 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka - krabička od kávy

Plechovka - krabička od kávy

- [27.7. 2026]
Prodám tuto starou plechovku od kávy Karo Franckovka. Cena 200Kč + poštovné. Koukněte i na moje ostatní inzeráty, více předmětů= jedno poštovné.


200 Kč
Kladno
273 41
28 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka od oleje

Plechovka od oleje

- [25.7. 2026]
Prodám vyobrazenou plechovku Castról 2 l. Nečištěno


1 999 Kč
Pardubice
533 53
41 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka od oplatků

Plechovka od oplatků

- [24.7. 2026]
Perfektní stav.


Nabídněte
Pardubice
530 03
28 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Sbírka pivních plechovek

Sbírka pivních plechovek

- [23.7. 2026]
Skutečnému sběrateli prodám historické plechovky od piva. Nabízím tuto malou sbírku plechovek (14 ks) pouze jako celek. 10 kusů patří k prvním pivním plechovkám v Československu vůbec – kolem roku 1992-93, pak limitovaná edice Canpack – 1. miliarda a ...


1 900 Kč
Praha 9
190 00
65 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechová krabička, plechovka, dóza

Plechová krabička, plechovka, dóza

- [23.7. 2026]
Nabízím dost slušně zachovalou plechovku od mazadla na boty ENO. Nejjemnější juchtové mazadlo na kůži. Viz foto. Průměr 77mm výska 65mm. Uvnitt asi vazelína. Popisy viz foto. Cenu netuším.


Nabídněte
Písek
397 01
42 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
STARÁ  PLECHOVKA MED

STARÁ PLECHOVKA MED

- [22.7. 2026]
Prodám viz foto tuto na své stáří velice pěknou plechovku od medu. Je to krásné retro a jinak je tam logo VSD ZÁVod VČELA PŘEDBOJ U PRAHY. Více informací emailem nebo telefonicky. Platí do vymazání.


Nabídněte
Ostrava
716 00
35 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stará plechovka od oleje Madit oil

Stará plechovka od oleje Madit oil

- [20.7. 2026]
Viz foto slušný stav.


400 Kč
Hradec Králové
503 55
33 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Plechovka od piva Paulaner

Plechovka od piva Paulaner

- [20.7. 2026]
Sběrateli nabízím plechovku od piva Paulaner (Octoberfest Bier)


Nabídněte
Praha 6
160 00
28 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nádobí jednotlivě, výprodej posledních kusů, domácí potřeby

Nádobí jednotlivě, výprodej posledních kusů, domácí potřeby

- [20.7. 2026]
Prodávám pro mě nadbytečné nádobí a další drobné potřeby do domácnosti: mřížka/ rošt do trouby, na oheň bezpečnostní řetěz na dveře - připevnění - nutné navrtání do zdi a do dveří plechovka s květy např. na kávu pojistka na okno (Ikea), n ...


45 Kč
Brno
602 00
78 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další




©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 148761, za 24 hodin: 3706

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko