Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní > Umělecké předměty > Inzerát č. 194061736

Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně

- [17.11. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 1
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 2
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 3
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 4
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 5
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 6
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 7
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně - 8
Aukční obraz.Malíř J. Šustek olej na plátně první polovina 20století o velikosti 130x82cm. Obraz je celkově v dobrém stavu nepoškozen.

Jméno:

Mirek

Telefon:

608... zobraz číslo

Lokalita:Mapa100 00 Praha 10

Vidělo:

36 lidí

Cena:

6 800 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *

Podobné inzeráty
Paul von Schlippenbach - Sanssouci Paul von Schlippenbach - Sanssouci - [6.11. 2024]
Obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm. Autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933

7 500 Kč
Praha 8
181 00
55 x
Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek - [18.10. 2024]
úchvatná harmonie rámu a díla, vysoká pastozita, aukční autor s 20lety výstav i v zahraničí! Velikost 100 X 80 cca, dřevěný široký rám Larson v barevném tónu díla

11 000 Kč
Praha 7
170 00
62 x
Obraz HARLEKÝN Obraz HARLEKÝN - [5.10. 2024]
Olej na plátně, autor V. HRBEK, rozměr 81 x 65. Ohodnoceno v aukční síni na 5000,- Kč.

5 000 Kč
Praha 4
147 00
51 x
Obraz akryl na plátně Pop Art Kubismus - Marylin Monroe - HX Obraz akryl na plátně Pop Art Kubismus - Marylin Monroe - HX - [1.10. 2024]
90 x 60 akryl, spray grafitti autor aukční Harmon.X

11 777 Kč
Praha 7
170 00
41 x

©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Umělecké předměty
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 162800, za 24 hodin: 5147

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko