Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně
- [17.11. 2024]Smazat/ Upravit/ Topovat
Aukční obraz.Malíř J. Šustek olej na plátně první polovina 20století o velikosti 130x82cm. Obraz je celkově v dobrém stavu nepoškozen.
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *
Podobné inzeráty
Paul von Schlippenbach - Sanssouci - [6.11. 2024]
Obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm.
Autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933
7 500 Kč
Praha 8
181 00
181 00
55 x
Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek - [18.10. 2024]
úchvatná harmonie rámu a díla, vysoká pastozita, aukční autor s 20lety výstav i v zahraničí!
Velikost 100 X 80 cca, dřevěný široký rám Larson v barevném tónu díla
11 000 Kč
Praha 7
170 00
170 00
62 x
Obraz HARLEKÝN - [5.10. 2024]
Olej na plátně, autor V. HRBEK, rozměr 81 x 65. Ohodnoceno v aukční síni na 5000,- Kč.
5 000 Kč
Praha 4
147 00
147 00
51 x
Obraz akryl na plátně Pop Art Kubismus - Marylin Monroe - HX - [1.10. 2024]
90 x 60
akryl, spray grafitti
autor aukční Harmon.X
11 777 Kč
Praha 7
170 00
170 00
41 x