Šafář Karel - Dívčí Akt - aukční grafika
- [7.10. 2024]Smazat/ Upravit/ Topovat
Prodám ze své soukromé sbírky nádhernou Grafiku - Dívčí Akt - signováno viz foto Šafář Karel - technika suchá jehla - celkové rozměry listu 25 x 36 cm - samotný obrázek 18,5 x 11,5 cm - pěkný stav viz foto, dobrá investice, cena grafiky jen poroste.
Karel Šafář (28. května 1938 Rychnov nad Kněžnou – 10. února 2016) byl český akademický malíř a grafik. Kromě toho se věnoval také kresbě a akvarelu.V letech 1965–1971 studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru Karla Svolinského a od roku 1970 v ateliéru Zdeňka Sklenáře. Po studiích odcestoval do Nepálu a následně do Indie, kde působil jako profesor na univerzitě . Od roku 1974 pracoval na volné noze. V roce 1976 navštívil Mongolsko. Několik prací vytvořil i pro Kancelář prezidenta republiky.
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *