aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921
- [27.9. 2024]Smazat/ Upravit/ Topovat
Prodám tento obraz od rakouského malíře KARLA THEODORA WAGNERA,jedná se o olej na plátně. Rozměry bez rámu 70 x 56 cm , nálezový stav viz foto.
Více info nebo dohoda pouze na tel.č. 775 906 596
Karl Theodor Wagner (1856 Vídeň – 1921 Perchtoldsdorf) byl rakouský malíř, krajinář a autor přístavních pohledů a výjevů z holandských kanálů. Umělcovy známé obrazy svědčí o jeho četných cestách – do Itálie (např. krajiny od Luganského jezera, krajiny z jihu), do Nizozemska, Belgie (četná nábřeží, květinové trhy) nebo do Londýna (výhledy na Temži a Tower Bridge). Jeho díla – většinou malovaná olejem, zřídka akvarelem – se často objevují na uměleckých aukcích.
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *