Inzerát byl vymazán.
Zobrazeno 1-13 inzerátů z 13
Cena
Lokalita
Zobrazeno
VELKÝ RUČNĚ MALOVANÝ TALÍŘ-AUTOR GIOTTO DERUTA - MAJOLIKA
- [9.9. 2024]Prodám velmi pěkný velký masivní kameninový talíř ručně malovaný italským aukčním umělcem. Podepsáno Giotto Deruta Italy. Velmi kvalitní ruční práce, majolika. Talíř ve výborném stavu. Vyrobeno pravděpodobně ve 40. - 50. letech 20. století. Průměr ta ...
990 Kč
Pardubice
530 02
530 02
12 x
Oldřich Blažíček - Rožná - aukční dílo
- [8.9. 2024]Dobrý den,
nabízím zde obraz Oldřicha Blažíčka, nesoucí název "Rožná". Obraz byl před několika lety nabízen v aukční galerii (zájemci sdělím bližší informace, včetně čísla nabídky a odkazu na aukční katalog).
250 000 Kč
Brno
602 00
602 00
42 x
Paul von Schlippenbach - Sanssouci
- [6.9. 2024]Obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm.
autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933
7 500 Kč
Praha 8
181 00
181 00
22 x
aukční autor František Horký obraz Krajina
- [4.9. 2024]obraz Krajina u rybníka, aukční autor František Horký (1879-1936). Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Františka Ženíška a Hanuše Schwaigera. Absolvoval studijní pobyty v Mnichově, Paříži a v Nizozemsku. Je autorem ilustrací k po ...
2 000 Kč
Praha 2
120 00
120 00
21 x
Medaile - Antonín Švehla , jen 120 ks RR, Šejnost
- [30.8. 2024]Šejnost Josef
AE Medaile 1922/1926 - Antonín Švehla, k 5 výročí úmrtí.
Poprsí vlevo, opis / Muž s kosou a sedící dívka, opis.
Br 60 mm, Bo.095a
(raženo 120 ks) RR
Poslední aukce 22-40 tis + Aukční provize 20%
18 000 Kč
Praha 4
149 00
149 00
27 x
Český lev Formát A4 Autor Asamat Baltaev
- [26.8. 2024]Český lev - originální návrh kresby mince Českého lva 2020
POPIS PŘEDMĚTU
Nabízím v aukci naprosto jedinečný a jediný kousek pro vášnivé sběratele Českého lva!!!
25 000 Kč
Beroun
266 01
266 01
38 x
Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek
- [18.8. 2024]úchvatná harmonie rámu a díla, vysoká pastozita, aukční autor s 20lety výstav i v zahraničí!
Velikost 100 X 80 cca, dřevěný široký rám Larson v barevném tónu díla
11 000 Kč
Praha 7
170 00
170 00
39 x
REZERVACE Pop Art "Guccila"
- [18.8. 2024]Kompozice sochy a sošky
Socha 110cm , kompozit odlitek, zlacená, ruční malba a soška 23 cm, keramika
Autoři Harmon.X a sochař Moutelík
Aukční rekord obrazu od Harmon.X je 60.000,-, zastoupen v galeriích CZ, SRN, SR
REZRERVACE ( PRODÁNO )
120 000 Kč
Praha 7
170 00
170 00
79 x
Originální cyklistický reklamní plakát La Francaise DIAMANT
- [1.8. 2024]Originální cyklistický reklamní plakát "La Francaise Diamant". Francie 1920
autor Raoul Vion.
Rozměr 158 x 119 cm. Podlepen na plátně, odborně ošetřen. Plexisklo s ochranou proti UV. Kondice B.
39 990 Kč
Plzeň
323 00
323 00
73 x
Originální cyklistický reklamní plakát "LA FRANCAISE"
- [1.8. 2024]Originální reklamní litografický plakát "Cycles La FRANCAISE DIAMANT.
autor Vincent Lorant-Heilbronn (1874-1912). Litografická dílna P. DUPONT / Paříž. Circa 1900.
Velikost plakátu 107 x 150 cm. S rámem 118 x 160 cm.
Nádherný plakát s vyobra ...
70 000 Kč
Plzeň
323 00
323 00
75 x
Obraz se štítkem Vilém Kraus
- TOP - [25.7. 2024]Nabízím obraz dle štítku na zadní straně. autorem je ak. malíř Vilém Kraus, Prostějov Batumská přístavní hráz přístavní město Batumi v Gruzii. Kombinovaná technika. Rozměr 31x 46 cm. Původní cena /kdysi/ 800 kčs. Signované v paspartě. Na posledních d ...
V textu
Havlíčkův Brod
583 01
583 01
791 x
Obraz olej na plátně, Neon Pop Surreal Romantismus a. HX
- [21.7. 2024]Krásná snová krajina na plátně
autor M. Zikmund 1971, člen UVU a následně upraven ve studiu Harmon.X aukčním autorem HX
Dílo uvedeno v katalogu
cca 80x50 cm + 10cm rám
15 800 Kč
Praha 7
170 00
170 00
69 x
Obrazy Drahoslav Šolta
- [16.7. 2024]Prodám 3 originály obrazu autora Drahoslav Šolta.
Prosím navrhnete ceny
https://www.aukceobrazu.eu/aukcni-polozky&filter_author_id=3127
Nabídněte
Vsetín
756 06
756 06
55 x