Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní >

aukcni autor

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů
Zobrazeno 1-13 inzerátů z 13
Cena
Lokalita
Zobrazeno
VELKÝ RUČNĚ MALOVANÝ TALÍŘ-AUTOR GIOTTO DERUTA - MAJOLIKA

- [9.9. 2024]
Prodám velmi pěkný velký masivní kameninový talíř ručně malovaný italským aukčním umělcem. Podepsáno Giotto Deruta Italy. Velmi kvalitní ruční práce, majolika. Talíř ve výborném stavu. Vyrobeno pravděpodobně ve 40. - 50. letech 20. století. Průměr ta ...

990 Kč
Pardubice
530 02
12 x
Oldřich Blažíček - Rožná - aukční dílo

- [8.9. 2024]
Dobrý den, nabízím zde obraz Oldřicha Blažíčka, nesoucí název "Rožná". Obraz byl před několika lety nabízen v aukční galerii (zájemci sdělím bližší informace, včetně čísla nabídky a odkazu na aukční katalog). Technika obrazu je olej na plátně. ...

250 000 Kč
Brno
602 00
42 x
Paul von Schlippenbach - Sanssouci

- [6.9. 2024]
Obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm. autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933

7 500 Kč
Praha 8
181 00
22 x
aukční autor František Horký obraz Krajina

- [4.9. 2024]
obraz Krajina u rybníka, aukční autor František Horký (1879-1936). Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Františka Ženíška a Hanuše Schwaigera. Absolvoval studijní pobyty v Mnichově, Paříži a v Nizozemsku. Je autorem ilustrací k po ...

2 000 Kč
Praha 2
120 00
21 x
Medaile - Antonín Švehla , jen 120 ks RR, Šejnost

- [30.8. 2024]
Šejnost Josef AE Medaile 1922/1926 - Antonín Švehla, k 5 výročí úmrtí. Poprsí vlevo, opis / Muž s kosou a sedící dívka, opis. Br 60 mm, Bo.095a (raženo 120 ks) RR Poslední aukce 22-40 tis + Aukční provize 20% Český sochař a medailér Jos ...

18 000 Kč
Praha 4
149 00
27 x
Český lev  Formát A4   Autor Asamat Baltaev

- [26.8. 2024]
Český lev - originální návrh kresby mince Českého lva 2020 POPIS PŘEDMĚTU Nabízím v aukci naprosto jedinečný a jediný kousek pro vášnivé sběratele Českého lva!!! Jedná se o originální kresbu autora Českého lva Asamata Baltaeva DiS. s jeho podp ...

25 000 Kč
Beroun
266 01
38 x
Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek

- [18.8. 2024]
úchvatná harmonie rámu a díla, vysoká pastozita, aukční autor s 20lety výstav i v zahraničí! Velikost 100 X 80 cca, dřevěný široký rám Larson v barevném tónu díla

11 000 Kč
Praha 7
170 00
39 x
REZERVACE Pop Art "Guccila"

REZERVACE Pop Art "Guccila"

- [18.8. 2024]
Kompozice sochy a sošky Socha 110cm , kompozit odlitek, zlacená, ruční malba a soška 23 cm, keramika Autoři Harmon.X a sochař Moutelík Aukční rekord obrazu od Harmon.X je 60.000,-, zastoupen v galeriích CZ, SRN, SR REZRERVACE ( PRODÁNO )

120 000 Kč
Praha 7
170 00
79 x
Originální cyklistický reklamní plakát La Francaise DIAMANT

- [1.8. 2024]
Originální cyklistický reklamní plakát "La Francaise Diamant". Francie 1920 autor Raoul Vion. Rozměr 158 x 119 cm. Podlepen na plátně, odborně ošetřen. Plexisklo s ochranou proti UV. Kondice B. La Francaise Diamant byl cyklistický tým podpor ...

39 990 Kč
Plzeň
323 00
73 x
Originální cyklistický reklamní plakát "LA FRANCAISE"

- [1.8. 2024]
Originální reklamní litografický plakát "Cycles La FRANCAISE DIAMANT. autor Vincent Lorant-Heilbronn (1874-1912). Litografická dílna P. DUPONT / Paříž. Circa 1900. Velikost plakátu 107 x 150 cm. S rámem 118 x 160 cm. Nádherný plakát s vyobra ...

70 000 Kč
Plzeň
323 00
75 x
Obraz se štítkem Vilém Kraus

Obraz se štítkem Vilém Kraus

- TOP - [25.7. 2024]
Nabízím obraz dle štítku na zadní straně. autorem je ak. malíř Vilém Kraus, Prostějov Batumská přístavní hráz přístavní město Batumi v Gruzii. Kombinovaná technika. Rozměr 31x 46 cm. Původní cena /kdysi/ 800 kčs. Signované v paspartě. Na posledních d ...

V textu
Havlíčkův Brod
583 01
791 x
Obraz olej na plátně, Neon Pop Surreal Romantismus a. HX

- [21.7. 2024]
Krásná snová krajina na plátně autor M. Zikmund 1971, člen UVU a následně upraven ve studiu Harmon.X aukčním autorem HX Dílo uvedeno v katalogu cca 80x50 cm + 10cm rám

15 800 Kč
Praha 7
170 00
69 x
Obrazy Drahoslav Šolta

Obrazy Drahoslav Šolta

- [16.7. 2024]
Prodám 3 originály obrazu autora Drahoslav Šolta. Prosím navrhnete ceny https://www.aukceobrazu.eu/aukcni-polozky&filter_author_id=3127

Nabídněte
Vsetín
756 06
55 x

©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 155525, za 24 hodin: 4778

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko