Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní > Umělecké předměty > Inzerát č. 185199093

aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921

- [6.5. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 1
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 2
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 3
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 4
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 5
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 6
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 7
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 8
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921 - 9
Prodám tento obraz od rakouského malíře KARLA THEODORA WAGNERA,jedná se o olej na plátně. Rozměry bez rámu 70 x 56 cm , nálezový stav viz foto.
Více info nebo dohoda pouze na tel.č. 775 906 596

Karl Theodor Wagner (1856 Vídeň – 1921 Perchtoldsdorf) byl rakouský malíř, krajinář a autor přístavních pohledů a výjevů z holandských kanálů. Umělcovy známé obrazy svědčí o jeho četných cestách – do Itálie (např. krajiny od Luganského jezera, krajiny z jihu), do Nizozemska, Belgie (četná nábřeží, květinové trhy) nebo do Londýna (výhledy na Temži a Tower Bridge). Jeho díla – většinou malovaná olejem, zřídka akvarelem – se často objevují na uměleckých aukcích.

Jméno:

Petr

Telefon:

775... zobraz číslo

Lokalita:Mapa537 01 Chrudim

Vidělo:

39 lidí

Cena:

27 999 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *

©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Umělecké předměty
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 160744, za 24 hodin: 4481

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko