Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně
- [18.3. 2024]Smazat/ Upravit/ Topovat
Aukční obraz.Malíř J. Šustek olej na plátně první polovina 20století o velikosti 130x82cm. Obraz je celkově v dobrém stavu nepoškozen.
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *
Ověření je zdarma.
Vaše telefonní číslo *
Podobné inzeráty
FRANTIŠEK DRTIKOL - AKT S DRAPÉRIÍ - [13.4. 2024]
INVESTUJTE DO UMĚNÍ , INFLACE LIKVIDUJE PENÍZE !!!!
František Drtikol- Akt s drapérií
5 000 Kč
České Budějovice
370 01
370 01
93 x
Obraz Rudolf Uherek - Korčula 26 - [13.4. 2024]
Aukční malíř, draží se v aukčních kamenných i internetových síních
Rudolf Uherek 1895 - 1964
3 500 Kč
České Budějovice
370 01
370 01
37 x
Paul von Schlippenbach - Sanssouci - [7.3. 2024]
Obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm.
Autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933
7 500 Kč
Praha 8
181 00
181 00
25 x