Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Ostatní >

aukcni obraz

List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 24
Cena
Lokalita
Zobrazeno
aukční časopisy starožitností

aukční časopisy starožitností

- [24.4. 2024]
speciální aukční časopisy hodinky, nábytek, obrazy, auta,šperky, vína,porcelán koberce, s uvednenými cenami za vydražené zboží cea za kus 100 Kč při odběru všech k dispozici 30 ks, jinak cena za kus 150 Kč,osobní odběr Praha 10

100 Kč
Praha 10
109 00
13 x
REZERVACE Pop Art "Guccila"

REZERVACE Pop Art "Guccila"

- [17.4. 2024]
Kompozice sochy a sošky Socha 110cm , kompozit odlitek, zlacená, ruční malba a soška 23 cm, keramika Autoři Harmon.X a sochař Moutelík Aukční rekord obrazu od Harmon.X je 60.000,-, zastoupen v galeriích CZ, SRN, SR REZRERVACE ( PRODÁNO )

120 000 Kč
Praha 7
170 00
57 x
Obraz olej na plátně, graffiti, Pop Art, Pasta styl 2Pac

- [17.4. 2024]
obraz na plátně Olej, akryl, spray.. aukční autor Harmon.X 60x50cm

12 800 Kč
Praha 7
170 00
22 x
Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek

- [15.4. 2024]
úchvatná harmonie rámu a díla, vysoká pastozita, aukční autor s 20lety výstav i v zahraničí! Velikost 100 X 80 cca, dřevěný široký rám Larson v barevném tónu díla

16 777 Kč
Praha 7
170 00
27 x
Obraz - olej na plátně - Vysoké Tatry -  Adam (Alojz) GLOD.

- [14.4. 2024]
obraz od aukčního malíře - 104 x84vm.Posilam přepravní společnosti GLS 200kc - nebo osobní odběr.obraz nepoškozený.

7 500 Kč
Chomutov
432 01
31 x
FRANTIŠEK DRTIKOL - AKT S DRAPÉRIÍ

- [13.4. 2024]
INVESTUJTE DO UMĚNÍ , INFLACE LIKVIDUJE PENÍZE !!!! František Drtikol- Akt s drapérií Ofset, Příležitostní tisk k výstavě Františka Drtikola. Signováno v tisku Drtikol 1914. Razítko Umělecko-průmyslového muzea v Praze. Rámováno a zaskleno. ORIGINAL ...

5 000 Kč
České Budějovice
370 01
89 x
Obraz Rudolf Uherek - Korčula 26

- [13.4. 2024]
Aukční malíř, draží se v aukčních kamenných i internetových síních Rudolf Uherek 1895 - 1964 Narodil se v Lipníku nad Bečvou. Nejprve studoval keramickou školu ve Znojmě, poté v Praze AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se věnoval malbě a restauro ...

3 500 Kč
České Budějovice
370 01
34 x
Josef Jíra , Vladimír Komárek

Josef Jíra , Vladimír Komárek

- [8.4. 2024]
Dobrý den,jsem solidní sběratel obrazů Josefa Jíry a Vladimíra Komárka . Za některé díla, jsem ochoten zaplit i aukční cenu. PŘIJEDEU KAMKOLIV.... PLATBA IHNED HOTOVOSTI NA RUKU... DĚKUJI ZA KAŽDOU NABÍDKU.... TEL.KONTAKT 737 772 310 ...

Dohodou
Jičín
508 01
67 x
9/2023 Aukční katalog starožitnosti, hodinky, sběratelství

- [29.3. 2024]
9/2023 Aukční katalog německého aukčního domu Henry´s. Formát A4, 190 stran obsahuje mimo jiné speciální aukci náramkových a kapesních hodinek (167 položek), starožitné i moderní šperky, sklo, porcelán, starožitnosti, sběratelské předměty, starožitný ...

100 Kč
Pelhřimov
393 01
43 x
Salvador Dalí - Údiv, socha, bronz

- [24.3. 2024]
Nabízím sochu bronz. Výška s podstavcem 33 cm. Před časem vydražená stejná za 200 tis + aukční přirážka 40 tis Kč. https://www.obrazyvaukci.cz/polozka/salvador-dali_udiv-26881 Prodej bez aukční přirážky:)

Nabídněte
Praha 1
110 00
22 x

- [21.3. 2024]
30x aukční katalog německého aukčního domu Henry´s z let 2004 - 2022. Formát A4, Na 220 - 300 stranách obsahují katalogy mimo jiné starožitný nábytek, starožitné i moderní šperky, sklo, porcelán, keramiku, starožitnosti, sběratelské předměty, staré i ...

1 500 Kč
Pelhřimov
393 01
30 x
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně

- [18.3. 2024]
Aukční obraz.Malíř J. Šustek olej na plátně první polovina 20století o velikosti 130x82cm. obraz je celkově v dobrém stavu nepoškozen.

6 800 Kč
Praha 10
100 00
21 x
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ A OBOUSTRANNÁ SPOKOJENIST

- [17.3. 2024]
Dobrý den, jsem solidní sběratel obrazů Václava Radimského. Prosím nabídněte obrazy toho malíře.... Za některé díla ,jsem ochoten zaplit i aukční cenu... CENU RESPEKTUJI.... PLATBA IHNED HOTOVĚ NA RUKU.... PŘIJDEU KAMKOLIV.... DĚKUJI ZA KAŽDOU ...

Dohodou
Jičín
508 01
51 x
Umění antiky a Indiánů.Katalogy-Mnichov-aukce Hirsch.Unikáty

- [15.3. 2024]
Světově známá mnichovská aukční firma Hirsch dražila v září 2015 jedinečné soubory uměleckých předmětů a užitého umění z dob starého Egypta,antického Řecka a "okolí", dále také starého Říma.Naprosto jedinečná kolekce!Desítky prstenů, nádobek, figurek ...

250 Kč
Praha 7
170 00
32 x
Starý obraz - olej na plátně - Petr Strnad

- [14.3. 2024]
Z pozůstalosti prodám obraz od aukčního akademického malíře Petra Strnada - Vzpomínka na Delfy. Rozměr bez rámu je 80 x 40 cm. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Podívejte se na mé další inzeráty. Aukční výsledky např. v archivu g ...

990 Kč
Praha 4
140 00
69 x
Josef Drha - STATEK, olejomalba

- [14.3. 2024]
JOsef DRHA - STATEK - olej na plátně. Rozměry - 56 x 70 cm, jen obrázek 40 x 54cm. Prodejní obraz byl v aukční síni, viz foto.

2 000 Kč
Ostrava
702 00
60 x
Obraz olej na plátně, Neon Pop Surreal Romantismus a. HX

- [7.3. 2024]
Krásná snová krajina na plátně Autor M. Zikmund 1971, člen UVU a následně upraven ve studiu Harmon.X aukčním autorem HX cca 80x50 cm + 10cm rám

15 800 Kč
Praha 7
170 00
45 x
Paul von Schlippenbach - Sanssouci

- [7.3. 2024]
obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm. Autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933

7 500 Kč
Praha 8
181 00
25 x
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921

- [6.3. 2024]
Prodám tento obraz od rakouského malíře KARLA THEODORA WAGNERA,jedná se o olej na plátně. Rozměry bez rámu 70 x 56 cm , nálezový stav viz foto. Více info nebo dohoda pouze na tel.č. 775 906 596 Karl Theodor Wagner (1856 Vídeň – 1921 Perchto ...

27 999 Kč
Chrudim
537 01
33 x
Zlatý svatováclavský dukát 1923 NGC MS65

- [5.3. 2024]
Dobrý den, prodám zlatý svatováclavský dukát, první ročník 1923, certifikovaný společností NGC ve výjimečné kvalitě MS 65. Číslo certifikátu 6484731-002. Mince pochází ze sbírky Dr. Pavla Lišky a byla vydražena na mezinárodní aukci. Perfektní ...

44 500 Kč
Plzeň
326 00
73 x

Stránka: 1 2 Další

©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Ostatní celkem: 163966, za 24 hodin: 3941

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko