Zobrazeno 1-20 inzerátů z 24
Cena
Lokalita
Zobrazeno
aukční časopisy starožitností
- [24.4. 2024]speciální aukční časopisy hodinky, nábytek, obrazy, auta,šperky, vína,porcelán koberce, s uvednenými cenami za vydražené zboží
cea za kus 100 Kč při odběru všech k dispozici 30 ks, jinak cena za kus 150 Kč,osobní odběr Praha 10
100 Kč
Praha 10
109 00
109 00
13 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
REZERVACE Pop Art "Guccila"
- [17.4. 2024]Kompozice sochy a sošky
Socha 110cm , kompozit odlitek, zlacená, ruční malba a soška 23 cm, keramika
Autoři Harmon.X a sochař Moutelík
Aukční rekord obrazu od Harmon.X je 60.000,-, zastoupen v galeriích CZ, SRN, SR
REZRERVACE ( PRODÁNO )
120 000 Kč
Praha 7
170 00
170 00
57 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Obraz olej na plátně, graffiti, Pop Art, Pasta styl 2Pac
- [17.4. 2024]obraz na plátně
Olej, akryl, spray..
aukční autor Harmon.X
60x50cm
12 800 Kč
Praha 7
170 00
170 00
22 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Obraz olej na desce, kubismus moderna, ak.autor Parlásek
- [15.4. 2024]úchvatná harmonie rámu a díla, vysoká pastozita, aukční autor s 20lety výstav i v zahraničí!
Velikost 100 X 80 cca, dřevěný široký rám Larson v barevném tónu díla
16 777 Kč
Praha 7
170 00
170 00
27 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Obraz - olej na plátně - Vysoké Tatry - Adam (Alojz) GLOD.
- [14.4. 2024]obraz od aukčního malíře - 104 x84vm.Posilam přepravní společnosti GLS 200kc - nebo osobní odběr.obraz nepoškozený.
7 500 Kč
Chomutov
432 01
432 01
31 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
FRANTIŠEK DRTIKOL - AKT S DRAPÉRIÍ
- [13.4. 2024]INVESTUJTE DO UMĚNÍ , INFLACE LIKVIDUJE PENÍZE !!!!
František Drtikol- Akt s drapérií
Ofset, Příležitostní tisk k výstavě Františka Drtikola. Signováno v tisku Drtikol 1914. Razítko Umělecko-průmyslového muzea v Praze. Rámováno a zaskleno. ORIGINAL ...
5 000 Kč
České Budějovice
370 01
370 01
89 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Obraz Rudolf Uherek - Korčula 26
- [13.4. 2024]Aukční malíř, draží se v aukčních kamenných i internetových síních
Rudolf Uherek 1895 - 1964
Narodil se v Lipníku nad Bečvou. Nejprve studoval keramickou školu ve Znojmě, poté v Praze AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se věnoval malbě a restauro ...
3 500 Kč
České Budějovice
370 01
370 01
34 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Josef Jíra , Vladimír Komárek
- [8.4. 2024]Dobrý den,jsem solidní sběratel obrazů Josefa Jíry a Vladimíra Komárka . Za některé díla, jsem ochoten zaplit i aukční cenu.
PŘIJEDEU KAMKOLIV....
PLATBA IHNED HOTOVOSTI NA RUKU...
DĚKUJI ZA KAŽDOU NABÍDKU....
TEL.KONTAKT 737 772 310 ...
Dohodou
Jičín
508 01
508 01
67 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
9/2023 Aukční katalog starožitnosti, hodinky, sběratelství
- [29.3. 2024]9/2023 Aukční katalog německého aukčního domu Henry´s. Formát A4, 190 stran obsahuje mimo jiné speciální aukci náramkových a kapesních hodinek (167 položek), starožitné i moderní šperky, sklo, porcelán, starožitnosti, sběratelské předměty, starožitný ...
100 Kč
Pelhřimov
393 01
393 01
43 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Salvador Dalí - Údiv, socha, bronz
- [24.3. 2024]Nabízím sochu bronz.
Výška s podstavcem 33 cm.
Před časem vydražená stejná za 200 tis + aukční přirážka 40 tis Kč.
https://www.obrazyvaukci.cz/polozka/salvador-dali_udiv-26881
Prodej bez aukční přirážky:)
Nabídněte
Praha 1
110 00
110 00
22 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
30x aukční katalog starožitnosti, hodinky, sběratelství...
- [21.3. 2024]30x aukční katalog německého aukčního domu Henry´s z let 2004 - 2022. Formát A4, Na 220 - 300 stranách obsahují katalogy mimo jiné starožitný nábytek, starožitné i moderní šperky, sklo, porcelán, keramiku, starožitnosti, sběratelské předměty, staré i ...
1 500 Kč
Pelhřimov
393 01
393 01
30 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně
- [18.3. 2024]Aukční obraz.Malíř J. Šustek olej na plátně první polovina 20století o velikosti 130x82cm. obraz je celkově v dobrém stavu nepoškozen.
6 800 Kč
Praha 10
100 00
100 00
21 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ A OBOUSTRANNÁ SPOKOJENIST
- [17.3. 2024]Dobrý den, jsem solidní sběratel obrazů Václava Radimského. Prosím nabídněte obrazy toho malíře....
Za některé díla ,jsem ochoten zaplit i aukční cenu...
CENU RESPEKTUJI....
PLATBA IHNED HOTOVĚ NA RUKU....
PŘIJDEU KAMKOLIV....
DĚKUJI ZA KAŽDOU ...
Dohodou
Jičín
508 01
508 01
51 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Umění antiky a Indiánů.Katalogy-Mnichov-aukce Hirsch.Unikáty
- [15.3. 2024]Světově známá mnichovská aukční firma Hirsch dražila v září 2015 jedinečné soubory uměleckých předmětů a užitého umění z dob starého Egypta,antického Řecka a "okolí", dále také starého Říma.Naprosto jedinečná kolekce!Desítky prstenů, nádobek, figurek ...
250 Kč
Praha 7
170 00
170 00
32 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Starý obraz - olej na plátně - Petr Strnad
- [14.3. 2024]Z pozůstalosti prodám obraz od aukčního akademického malíře Petra Strnada - Vzpomínka na Delfy. Rozměr bez rámu je 80 x 40 cm.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Podívejte se na mé další inzeráty.
Aukční výsledky např. v archivu g ...
990 Kč
Praha 4
140 00
140 00
69 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Josef Drha - STATEK, olejomalba
- [14.3. 2024]JOsef DRHA - STATEK - olej na plátně. Rozměry - 56 x 70 cm, jen obrázek 40 x 54cm.
Prodejní obraz byl v aukční síni, viz foto.
2 000 Kč
Ostrava
702 00
702 00
60 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Obraz olej na plátně, Neon Pop Surreal Romantismus a. HX
- [7.3. 2024]Krásná snová krajina na plátně
Autor M. Zikmund 1971, člen UVU a následně upraven ve studiu Harmon.X aukčním autorem HX
cca 80x50 cm + 10cm rám
15 800 Kč
Praha 7
170 00
170 00
45 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Paul von Schlippenbach - Sanssouci
- [7.3. 2024]obraz z námětem parku v Sanssouci, olej na plátně 34x47cm,rám původní 46x59cm.
Autor německý aukční malíř Paul Freiherr von Schlippenbach, 1869 - 1933
7 500 Kč
Praha 8
181 00
181 00
25 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921
- [6.3. 2024]Prodám tento obraz od rakouského malíře KARLA THEODORA WAGNERA,jedná se o olej na plátně. Rozměry bez rámu 70 x 56 cm , nálezový stav viz foto.
Více info nebo dohoda pouze na tel.č. 775 906 596
Karl Theodor Wagner (1856 Vídeň – 1921 Perchto ...
27 999 Kč
Chrudim
537 01
537 01
33 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Zlatý svatováclavský dukát 1923 NGC MS65
- [5.3. 2024]Dobrý den,
prodám zlatý svatováclavský dukát, první ročník 1923, certifikovaný společností NGC ve výjimečné kvalitě MS 65. Číslo certifikátu 6484731-002.
Mince pochází ze sbírky Dr. Pavla Lišky a byla vydražena na mezinárodní aukci.
Perfektní ...
44 500 Kč
Plzeň
326 00
326 00
73 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stránka: 1 2 Další