Inzerát byl vymazán.
Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Aukční obraz. J. Šustek olej na plátně
- [18.5. 2024]Aukční obraz.Malíř J. Šustek olej na plátně první polovina 20století o velikosti 130x82cm. Obraz je celkově v dobrém stavu nepoškozen.
6 800 Kč
Praha 10
100 00
100 00
16 x
Melírovací fólie Sibel High-Light Gold 30x9,5 cm (200 ks)
- [10.5. 2024]Prodám profesionální fólie na melír zn. Sibel, zlaté. Lehce a snadno se aplikují, jsou odolnější než běžné fóliové obaly. Počet v balení 200 kusů, rozměr jedné fólie 30 x 9,5 cm. Nové, jen rozbaleno. Cena 80,- Kč + poštovné 80,- Kč.
Kontaktujte mn ...
80 Kč
Jindřichův Hradec
378 53
378 53
134 x